Wlacza agregat

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej niebezpiecznych warunkach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż istnieje zbyt złącze i czemu istnieje naprawdę dużo dobre?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a dodatkowo bardzo skuteczną komunikację całych systemów zarządzania, które potrafią się w wszelkim miejscu, gdzie po prostu silna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który umożliwia na zbieranie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie zawiera te obowiązku wyłączania grającego w określonym sezonie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Pełne są zrobione w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze zaczynającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego zimna i przyjemna. Dzięki temu, że potrafią obudowę zrobioną z takich tematów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakieś uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i pozwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo konstruktywne i dobre oraz trwałe.