Programu cdn xl firmy comarch

Program comarch xl jest ostatnie rozbudowany system klasy ERP działający i poprawiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest rozpowszechniane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmniejszych, kilkuosobowych do dużych firmy będących dużo oddziałów na wszelkim świecie.

Q-BOX

Główne zalety oprogramowania tej grupy są znane w postępujących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - ziemia oraz zarządzanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny oraz zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz regulowanie informacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl cechuję się bardzo rozbudowanymi drogami i jest budowę modułową. Pozwalam to ogromne możliwości budowania rozwiązania przystosowanego do pewnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w obręby, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest składany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest prawdziwą analizą wszystkich procesów a dodatkowo potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście umożliwia na osiągnięcie wielkiej wydajności w centrum. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję i organizm w standardzie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa więc w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie uważa konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwalają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy i zamienniki. Bycie różnych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest stosowany w ponad 5000 przedsiębiorstw w wszystkiej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane