Organizacja nietypowych slubow

Program do księgowości

Planowanie ślubu Dla wszystkiego pracownika dzień ślubu istnieje niesamowitym doświadczeniem. I nie chce toż od tego czy ślub bierzemy z rozsądku lub jest wówczas znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w spokoju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie przewidywali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię kobietą to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mąż nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jako twierdził, najlepiej się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W związku spośród tym obrączki ślubne też musiały być zachowane w współczesnym ruchu. Wymyśliliśmy, że zawiera więc istnieć związanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa popularność i sposób na przyzwyczajenie palców do kolejnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jako kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to swoista nowość. Wszak który facet chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie pracowali w tych obrączkach. Mój przyszły mąż pracowałeś i poznawał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały i inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno stanowiło ją przekonać, że to wciąż nie są te szczególne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował także ona w tym wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, iż na naturalny ślub przyjdzie. W rezultacie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były interesujące. Właśnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten niesamowity dzień. Pogoda była czysta, słońce świeciło, co chyba jest silnym prognostykiem na dolę. Nie zdaję żadnych przesądów, tylko ten niezwykle mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej tworzymy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w wyniku te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz partnerem i żoną. Byliśmy ogromnie szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i prywatkom nie było celu. Wszyscy bawili się do białego rana. Obecne był naprawdę piękny dzień.